Předchozí setkání NRP

První pracovní setkání pěstounek ve Středisku s názvem „Proměny naší rodiny“ se konalo 24. dubna 2018. Pěstounky měly příležitost a dostatek prostoru ke sdílení podobných zážitků a k výměně výchovných zkušeností.

Následující Klub pro pěstounky byl pořádán 23. října 2018. Ten byl zaměřen na aktuální změny, úspěchy ale i problémy, se kterými se pěstounky setkávají.

Setkání s názvem "Radosti a starosti v pěstounské péči" navštívilo 14. května 2019 celkem 5 pěstounek. Během 6 hodin kurzu se pěstounky stihly obohatit o nové zkušenosti jejich kolegyň. Byl zde také prostor na probrání jednotlivých situací, které dělají pěstounkám starost, nebo které u dětí v pěstounské péči naopak oceňují.

Kurzu 15.10.2019 se zůčastnilo 10 pěstounek. Naši pozvánku tentokrát přijely také ty, které si braly do pěstounské péče první děti, když se Středisko zakládalo. Vzpomínaly, hodnotily a předávaly své mnoholeté zkušenosti ostatním pěstounkám.

V současné době bychom chtěli zachovat 2 setkání za rok a to vždy na jaře a na podzim. Termíny setkání budou aktualizovány vždy na začátku nového roku.

 

 458Pa150028Pa150027

 Setkání probíhají v přátelské, uvolněné a spolupracující atmosféře.

Z usměvavých tváří je zřejmé, že se setkání zúčastněným pěstounkám líbilo.


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie