Náhradní rodinná péče - 5. setkání OBNOVENO

Po dvouleté přestávce obnovujeme kurz.

Pozvanka-na-klub-pro-pestounky-2022


Ohrožené dítě

Nezisková organizace Dům tří přání spustila online mapu s názvem Ohrožené dítě, jejíž cílem je pomoci dětem a rodinám v náročné životní situaci vyhledat adekvátní odbornou pomoc. Mapa Ohroženého dítěte vznikala více než dva roky a nabízí rodinám komplexní, a přitom snadno dostupnou cestu k nalezení nejbližší odborné organizace. Do projektu se zapojily organizace pro rodiny a děti z celé České republiky a uživatelé najdou na portálu 999 míst, která mohou v obtížné situaci kontaktovat. Vizuál k Mapě Ohroženého dítěte vytvořila ilustrátorka Kateřina Kynclová.

Vizual-ohrozene-dite_autor-katerina-kynclova

https://www.ohrozenedite.cz/88544-stredisko-pro-rodinu-a-mezilidske-vztahy-a-linka-duvery-ceske-budejovice-ops


Terapeutická skupina

Středisko pro rodinu a mezilidské vztahy nabízí možnost skupinové psychoterapie pod vedením PhDr. Rostislva Nesnídala a PhDr. Blaženy Papáčkové.  Jedná se o malou skupinu, kterou momentálně navštěvuje cca 5 klientů. Skupinové terapie se pořádají 1x za 14 dní a to každý sudý týden v prostorách Střediska od 16 hodin.

V roce 2022 se terapeuté rozhodli rozšířit terapeutickou skupinu o nové členy.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat sociální pracovnici (387 438 703), která vám podá potřebné informace ohledně skupinových setkání